Muzyka i koncerty w Polsce


Piosenkarka Lana Del Ray w przyszłym roku wystąpi w Polsce

Fani Lany Del Rey w Polsce z pewnością nie posiadają się z radości. Piosenkarka zapowiedziała, że już w przyszłym roku wystąpi w naszym kraju. Koncert ma się odbyć w czerwcu na warszawskim Torwarze.

Warto zaznaczyć, że nie będzie to pierwszy raz, kiedy Lana pojawi się w naszym kraju. We wrześniu miała już okazję występować w Polsce w czasie zamkniętej gali pod hasłem \"Polacy z werwą\". Po zakończeniu minikoncertu, na którym zaśpiewała dwie piosenki piosenkarka otrzymała podwójną platynową płytę z rąk przedstawicieli wytwórni Universal.

Lana Del Ray

Przyszłoroczny koncert ma odbyć się 2 czerwca. To część europejskiego tournee wokalistki. Oprócz naszego kraju Lana Del Ray odwiedzi między innymi Wielką Brytanię, Holandię, Włochy i Niemcy. Zadziwiające jest to, że jeszcze rok temu mało kto słyszał o Lanie Del Rey.

Wokalistka wydała swoją pierwszy album „Born To Die” zaledwie na początku 2012 r. Jej pierwsze występy na żywo nie były odbierane zbyt przychylnie.

Już na pierwszy rzut oka widać było, że brakuje jej obycia i umiejętności niezbędnych w czasie występowania na dużej scenie. Mimo krytyki Lana nie zamierzała się poddać. Przez kilka miesięcy ćwiczyła pod okiem specjalistów, po to by kolejne występy przed publicznością nie sprawiały jej już trudności.

Efekty tych treningów będziemy mogli ocenić już w czerwcu.